2225B471K302NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
2225B471K302NT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225B471K302NT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 3KV X7R 2225
Duomenų lapai: 1.2225B471K302NT.pdf2.2225B471K302NT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
2225B471K302NT specifikacijos
Dalies numeris 2225B471K302NT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 470PF 3KV X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 66707 pcs Duomenų lapas 1.2225B471K302NT.pdf2.2225B471K302NT.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 470pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Talpa 470pF