1825E224K101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1825E224K101KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1825E224K101KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 0.22UF 100V 1825
Duomenų lapai: 1.1825E224K101KHT.pdf2.1825E224K101KHT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
1825E224K101KHT specifikacijos
Dalies numeris 1825E224K101KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 100V 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 15016 pcs Duomenų lapas 1.1825E224K101KHT.pdf2.1825E224K101KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.22µF ±10% 100V Ceramic Capacitor 1825 (4564 Metric) Talpa 0.22µF