1825D183J500KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1825D183J500KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1825D183J500KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 0.018UF 50V C0G/NP0 1825
Duomenų lapai: 1.1825D183J500KHT.pdf2.1825D183J500KHT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1825D183J500KHT specifikacijos
Dalies numeris 1825D183J500KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 0.018UF 50V C0G/NP0 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 12356 pcs Duomenų lapas 1.1825D183J500KHT.pdf2.1825D183J500KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.018µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) Talpa 0.018µF