1812E564K250KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1812E564K250KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812E564K250KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 0.56UF 25V 1812
Duomenų lapai: 1.1812E564K250KHT.pdf2.1812E564K250KHT.pdf
  • Pranešimas
1812E564K250KHT specifikacijos
Dalies numeris 1812E564K250KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 0.56UF 25V 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 19389 pcs Duomenų lapas 1.1812E564K250KHT.pdf2.1812E564K250KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Išsamus aprašymas 0.56µF ±10% 25V Ceramic Capacitor 1812 (4532 Metric) Talpa 0.56µF