1812D470J302KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1812D470J302KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812D470J302KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 3KV C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: 1.1812D470J302KHT.pdf2.1812D470J302KHT.pdf
  • Pranešimas
1812D470J302KHT specifikacijos
Dalies numeris 1812D470J302KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 47PF 3KV C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 26698 pcs Duomenų lapas 1.1812D470J302KHT.pdf2.1812D470J302KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Išsamus aprašymas 47pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Talpa 47pF