1812D270J402KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1812D270J402KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812D270J402KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 27PF 4KV C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: 1.1812D270J402KHT.pdf2.1812D270J402KHT.pdf
  • Pranešimas
1812D270J402KHT specifikacijos
Dalies numeris 1812D270J402KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 27PF 4KV C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 34277 pcs Duomenų lapas 1.1812D270J402KHT.pdf2.1812D270J402KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 4000V (4kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Išsamus aprašymas 27pF ±5% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Talpa 27pF