1210E823K101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1210E823K101KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210E823K101KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 0.082UF 100V 1210
Duomenų lapai: 1.1210E823K101KHT.pdf2.1210E823K101KHT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1210E823K101KHT specifikacijos
Dalies numeris 1210E823K101KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 0.082UF 100V 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 54812 pcs Duomenų lapas 1.1210E823K101KHT.pdf2.1210E823K101KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Išsamus aprašymas 0.082µF ±10% 100V Ceramic Capacitor 1210 (3225 Metric) Talpa 0.082µF