1210D562J250KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1210D562J250KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210D562J250KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 5600PF 25V C0G/NP0 1210
Duomenų lapai: 1.1210D562J250KHT.pdf2.1210D562J250KHT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1210D562J250KHT specifikacijos
Dalies numeris 1210D562J250KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 5600PF 25V C0G/NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 52788 pcs Duomenų lapas 1.1210D562J250KHT.pdf2.1210D562J250KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 5600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Talpa 5600pF