1210B472K152NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1210B472K152NT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210B472K152NT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1210
Duomenų lapai: 1.1210B472K152NT.pdf2.1210B472K152NT.pdf
  • Pranešimas
1210B472K152NT specifikacijos
Dalies numeris 1210B472K152NT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 161452 pcs Duomenų lapas 1.1210B472K152NT.pdf2.1210B472K152NT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 1763-1200-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4700pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Talpa 4700pF