1210B104K201NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1210B104K201NT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210B104K201NT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210
Duomenų lapai: 1.1210B104K201NT.pdf2.1210B104K201NT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1210B104K201NT specifikacijos
Dalies numeris 1210B104K201NT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 185325 pcs Duomenų lapas 1.1210B104K201NT.pdf2.1210B104K201NT.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 1763-1111-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Talpa 0.1µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1210AX
1210AX
Gamintojai: Davies Molding, LLC.
apibūdinimas: KNOB SMOOTH 0.250" PHENOLIC
Sandelyje: 38729 pcs
parsisiųsti: 1210AX.pdf
RFQ
1210B-2
1210B-2
Gamintojai: Staco Energy Products Co.
apibūdinimas: VARIABLE TRANSFORMER 240V 12A
Sandelyje: 120 pcs
parsisiųsti: 1210B-2.pdf
RFQ
1210B224K251CT
1210B224K251CT
Gamintojai: Walsin Technology
apibūdinimas: CAP CER 0.22UF 250V X7R 1210
Sandelyje: 414093 pcs
parsisiųsti: 1210B224K251CT.pdf
1210B104K251NT
1210B104K251NT
Gamintojai: Knowles NOVACAP
apibūdinimas: CAP CER 0.1UF 250V X7R 1210
parsisiųsti: 1210B104K251NT.pdf
1210B-3
1210B-3
Sandelyje: 94 pcs
parsisiųsti: 1210B-3.pdf
1210B
1210B
apibūdinimas: VARIABLE TRANSFORMER 120V 12A