1206E683K500KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1206E683K500KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206E683K500KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 0.068UF 50V 1206
Duomenų lapai: 1.1206E683K500KHT.pdf2.1206E683K500KHT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1206E683K500KHT specifikacijos
Dalies numeris 1206E683K500KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 0.068UF 50V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 85467 pcs Duomenų lapas 1.1206E683K500KHT.pdf2.1206E683K500KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.064" (1.63mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Išsamus aprašymas 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor 1206 (3216 Metric) Talpa 0.068µF