1206E391K102KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1206E391K102KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206E391K102KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 390PF 1KV 1206
Duomenų lapai: 1.1206E391K102KHT.pdf2.1206E391K102KHT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
1206E391K102KHT specifikacijos
Dalies numeris 1206E391K102KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 390PF 1KV 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 92445 pcs Duomenų lapas 1.1206E391K102KHT.pdf2.1206E391K102KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.064" (1.63mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 390pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor 1206 (3216 Metric) Talpa 390pF