1206B102K202NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1206B102K202NT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206B102K202NT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
Duomenų lapai: 1.1206B102K202NT.pdf2.1206B102K202NT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1206B102K202NT specifikacijos
Dalies numeris 1206B102K202NT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 337710 pcs Duomenų lapas 1.1206B102K202NT.pdf2.1206B102K202NT.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.064" (1.63mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 1763-1102-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 1000pF