0805N100J501NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805N100J501NT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805N100J501NT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: 1.0805N100J501NT.pdf2.0805N100J501NT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
0805N100J501NT specifikacijos
Dalies numeris 0805N100J501NT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 674079 pcs Duomenų lapas 1.0805N100J501NT.pdf2.0805N100J501NT.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.054" (1.37mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1763-1104-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Talpa 10pF