0805E682K101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805E682K101KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805E682K101KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 6800PF 100V 0805
Duomenų lapai: 1.0805E682K101KHT.pdf2.0805E682K101KHT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0805E682K101KHT specifikacijos
Dalies numeris 0805E682K101KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 6800PF 100V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 59453 pcs Duomenų lapas 1.0805E682K101KHT.pdf2.0805E682K101KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.054" (1.37mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Išsamus aprašymas 6800pF ±10% 100V Ceramic Capacitor 0805 (2012 Metric) Talpa 6800pF