0603B682K201N
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0603B682K201N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603B682K201N
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER
Duomenų lapai: 1.0603B682K201N.pdf2.0603B682K201N.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0603B682K201N specifikacijos
Dalies numeris 0603B682K201N Gamintojas Knowles NOVACAP
Galimas kiekis 219588 pcs Duomenų lapas 1.0603B682K201N.pdf2.0603B682K201N.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.89mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 1763-1212
1763-1212-1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Talpa 6800pF