0402B152K201NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0402B152K201NT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0402B152K201NT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 200V X7R 0402
Duomenų lapai: 1.0402B152K201NT.pdf2.0402B152K201NT.pdf
  • Pranešimas
0402B152K201NT specifikacijos
Dalies numeris 0402B152K201NT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 1500PF 200V X7R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 860969 pcs Duomenų lapas 1.0402B152K201NT.pdf2.0402B152K201NT.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.024" (0.61mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 0402B152K201NT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Talpa 1500pF