0201BN2R2C500NGT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0201BN2R2C500NGT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0201BN2R2C500NGT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas MLCC 2.2PF +/-.25PF 50V 0201 COG
Duomenų lapai: 0201BN2R2C500NGT.pdf
  • Pranešimas
0201BN2R2C500NGT specifikacijos
Dalies numeris 0201BN2R2C500NGT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas MLCC 2.2PF +/-.25PF 50V 0201 COG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82687 pcs Duomenų lapas 0201BN2R2C500NGT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Gold Flash Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Talpa 2.2pF Programos General Purpose