SC39-11SRWA
KingbrightKingbright
SC39-11SRWA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC39-11SRWA
Gamintojas / Gamintojas: Kingbright
Prekės aprašymas DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.39"
Duomenų lapai: SC39-11SRWA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
39 pcs
117 pcs
273 pcs
507 pcs
  • Pranešimas
SC39-11SRWA specifikacijos
Dalies numeris SC39-11SRWA Gamintojas Kingbright
apibūdinimas DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.39" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125634 pcs Duomenų lapas SC39-11SRWA.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 660nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.85V
Dydis / Matmenys 0.512" H x 0.394" W x 0.276" D (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) Serija -
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 75mW Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 10-DIP (0.300", 7.62mm) Kiti vardai 754-1702-5
SC39-11SRWA-ND
Simbolių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 17mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Ekrano tipas 7-Segment
Digit / Alpha dydis 0.39" (10.00mm) Išsamus aprašymas Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 1.85V 20mA 0.512" H x 0.394" W x 0.276" D (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm)
Dabartinis testas 20mA Bendri pin Common Cathode
Spalva Red
Susiję produktai
SC39-12CGKWA
SC39-12CGKWA
Gamintojai: Kingbright
apibūdinimas: DISPLAY 570NM GRN 1DIG .39 TH
Sandelyje: 91315 pcs
parsisiųsti: SC39-12CGKWA.pdf
RFQ
SC39-11SURKWA
SC39-11SURKWA
Gamintojai: Kingbright
apibūdinimas: DISPLAY 630NM RED 1DIG .39 TH
Sandelyje: 63900 pcs
parsisiųsti: SC39-11SURKWA.pdf
RFQ
SC38035K
SC38035K
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: POT SPEED & POSITION
parsisiųsti:
parsisiųsti: SC39-11CGKWA.pdf
SC39-12GWA
SC39-12GWA
apibūdinimas: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.39"
parsisiųsti: SC39-12GWA.pdf
SC39-11SYKWA
SC39-11SYKWA
apibūdinimas: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .39 TH
parsisiųsti: SC39-11SYKWA.pdf
SC39-12EWA
SC39-12EWA
apibūdinimas: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.39"
parsisiųsti: SC39-12EWA.pdf
SC383-1
SC383-1
Gamintojai: Grayhill, Inc.
apibūdinimas: NUT 8-32
parsisiųsti:
parsisiųsti: SC39-11GWA.pdf
Gamintojai: Cardinal Components
apibūdinimas: PROG SOCKET SMD 9.6X11.4 PKG
parsisiųsti: SC39-11EWA.pdf
SC39-11YWA
SC39-11YWA
apibūdinimas: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.39"
parsisiųsti: SC39-11YWA.pdf
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus