APT1608SURCK
KingbrightKingbright
APT1608SURCK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APT1608SURCK
Gamintojas / Gamintojas: Kingbright
Prekės aprašymas LED RED CLEAR CHIP SMD
Duomenų lapai: APT1608SURCK.pdf
  • Pranešimas
APT1608SURCK specifikacijos
Dalies numeris APT1608SURCK Gamintojas Kingbright
Galimas kiekis 1449148 pcs Duomenų lapas APT1608SURCK.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 645nm Bangos ilgis - dominuojantis 630nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.95V Žiūrėjimo kampas 120°
Tiekėjo prietaisų paketas Chip LED Dydis / Matmenys 1.60mm L x 0.80mm W
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 754-1123-2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Reitingas 80mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 0.75mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Red 630nm LED Indication - Discrete 1.95V 0603 (1608 Metric) Dabartinis testas 20mA