APT1608LSYCK/J3-PRV
KingbrightKingbright
APT1608LSYCK/J3-PRV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APT1608LSYCK/J3-PRV
Gamintojas / Gamintojas: Kingbright
Prekės aprašymas LED YELLOW CLEAR 2SMD
Duomenų lapai: APT1608LSYCK/J3-PRV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
APT1608LSYCK/J3-PRV specifikacijos
Dalies numeris APT1608LSYCK/J3-PRV Gamintojas Kingbright
Galimas kiekis 270778 pcs Duomenų lapas APT1608LSYCK/J3-PRV.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 590nm Bangos ilgis - dominuojantis 590nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.85V Žiūrėjimo kampas 120°
Tiekėjo prietaisų paketas 2-SMD Dydis / Matmenys 1.60mm L x 0.80mm W
Serija HELI2 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 754-1932-1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Reitingas 25mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Rectangle with Flat Top, 1.10mm x 0.80mm
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 0.75mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Yellow 590nm LED Indication - Discrete 1.85V 0603 (1608 Metric) Dabartinis testas 2mA