APHHS1005SYCK
KingbrightKingbright
APHHS1005SYCK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APHHS1005SYCK
Gamintojas / Gamintojas: Kingbright
Prekės aprašymas LED YELLOW CLEAR CHIP SMD
Duomenų lapai: APHHS1005SYCK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
APHHS1005SYCK specifikacijos
Dalies numeris APHHS1005SYCK Gamintojas Kingbright
Galimas kiekis 455535 pcs Duomenų lapas APHHS1005SYCK.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 590nm Bangos ilgis - dominuojantis 590nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2V Žiūrėjimo kampas 120°
Tiekėjo prietaisų paketas Chip LED Dydis / Matmenys 1.00mm L x 0.50mm W
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 754-1105-1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Reitingas 150mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Rectangle with Flat Top, 0.80mm x 0.50mm
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 0.60mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 0402 (1005 Metric) Dabartinis testas 20mA