APHB1608LSYKSURKC
KingbrightKingbright
APHB1608LSYKSURKC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APHB1608LSYKSURKC
Gamintojas / Gamintojas: Kingbright
Prekės aprašymas LED RED/YELLOW CLEAR 4SMD
Duomenų lapai: APHB1608LSYKSURKC.pdf
  • Pranešimas
APHB1608LSYKSURKC specifikacijos
Dalies numeris APHB1608LSYKSURKC Gamintojas Kingbright
Galimas kiekis 361072 pcs Duomenų lapas APHB1608LSYKSURKC.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.8V Red, 1.9V Yellow Žiūrėjimo kampas 130°
Tiekėjo prietaisų paketas 4-SMD Dydis / Matmenys 1.60mm L x 0.80mm W
Serija HELI Colour Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Reitingas 8mcd Red, 10mcd Yellow
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Objektyvo skaidrumas Clear
Objektyvo stilius / dydis Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm Objektyvo spalva Colorless
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis (maks.) 0.65mm
funkcijos - Išsamus aprašymas Red, Yellow 630nm Red, 590nm Yellow LED Indication - Discrete 1.8V Red, 1.9V Yellow 0603 (1608 Metric)
Dabartinis testas 2mA Red, 2mA Yellow Konfigūracija Independent