APA2107LSYCK/J3-PRV
KingbrightKingbright
APA2107LSYCK/J3-PRV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APA2107LSYCK/J3-PRV
Gamintojas / Gamintojas: Kingbright
Prekės aprašymas LED YELLOW CLEAR 2SMD R/A
Duomenų lapai: APA2107LSYCK/J3-PRV.pdf
  • Pranešimas
APA2107LSYCK/J3-PRV specifikacijos
Dalies numeris APA2107LSYCK/J3-PRV Gamintojas Kingbright
Galimas kiekis 411463 pcs Duomenų lapas APA2107LSYCK/J3-PRV.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 590nm Bangos ilgis - dominuojantis 590nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.85V Žiūrėjimo kampas 120°
Tiekėjo prietaisų paketas 2-SMD Dydis / Matmenys 2.10mm L x 1.00mm W
Serija HELI2 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead Kiti vardai 754-1922-2
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Reitingas 30mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Rectangle with Domed Top, 1.70mm x 0.60mm
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 0.60mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Yellow 590nm LED Indication - Discrete 1.85V 2-SMD, No Lead Dabartinis testas 2mA