OESA-75-4-5
Kilo InternationalKilo International
OESA-75-4-5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OESA-75-4-5
Gamintojas / Gamintojas: Kilo International
Prekės aprašymas KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OESA-75-4-5 specifikacijos
Dalies numeris OESA-75-4-5 Gamintojas Kilo International
apibūdinimas KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13558 pcs Duomenų lapas
Įveskite Knurled, Diamond Stilius Cylindrical with Skirt
Veleno dydis 0.250" (6.35mm) Serija OES
Kiti vardai 226-4150
OESA7545
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga Metal Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Rodiklis Arrow on Top
Aukštis 0.625" (15.88mm) funkcijos 6-32 Set Screw
Skersmuo 0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt Spalva Black Matte