C1210X225K3NACAUTO
KEMETKEMET
C1210X225K3NACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210X225K3NACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 25V X8L 1210
Duomenų lapai: C1210X225K3NACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1210X225K3NACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1210X225K3NACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 25V X8L 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 143983 pcs Duomenų lapas C1210X225K3NACAUTO.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Tolerancija 2.2µF Storis (maks.) X8L
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)
Serija FT-CAP RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis Automotive, Boardflex Sensitive Reitingai AEC-Q200
Polarizacija 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas C1210X225K3NACAUTO
Švino stilius 0.055" (1.40mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination, High Temperature Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8L 1210 (3225 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 25V X8L 1210