C1210X226K8RACTU
KEMETKEMET
C1210X226K8RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1210X226K8RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 22UF 10V X7R 1210
Duomenų lapai: C1210X226K8RACTU.pdf
  • Pranešimas
C1210X226K8RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1210X226K8RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 22UF 10V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61231 pcs Duomenų lapas C1210X226K8RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.110" (2.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Serija FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 399-11190-2
C1210X226K8RAC
C1210X226K8RAC7800
C1210X226K8RACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 22µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Talpa 22µF