C1206C395K9RACTU
KEMETKEMET
C1206C395K9RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C395K9RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 3.9UF 6.3V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206C395K9RACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C395K9RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C395K9RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 3.9UF 6.3V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 244902 pcs Duomenų lapas C1206C395K9RACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 6.3V
Tolerancija 3.9µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-4949-2
C1206C395K9RAC
C1206C395K9RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C1206C395K9RACTU Švino stilius 0.053" (1.35mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 3.9µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 3.9UF 6.3V X7R 1206