C0603T102J5RALTU
KEMETKEMET
C0603T102J5RALTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603T102J5RALTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
Duomenų lapai: C0603T102J5RALTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C0603T102J5RALTU specifikacijos
Dalies numeris C0603T102J5RALTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 50V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 239624 pcs Duomenų lapas C0603T102J5RALTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 1000pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis High Reliability Reitingai COTS
Polarizacija 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603T102J5RAL
C0603T102J5RAL7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C0603T102J5RALTU Švino stilius 0.034" (0.87mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas CAP CER 1000PF 50V X7R 0603