C0603T100J2GCLTU
KEMETKEMET
C0603T100J2GCLTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603T100J2GCLTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 200V NP0 0603
Duomenų lapai: C0603T100J2GCLTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C0603T100J2GCLTU specifikacijos
Dalies numeris C0603T100J2GCLTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10PF 200V NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 163561 pcs Duomenų lapas C0603T100J2GCLTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai COTS Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603T100J2GCL
C0603T100J2GCL7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Talpa 10pF