VP4032K122R095
KEMETKEMET
VP4032K122R095 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VP4032K122R095
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas VARISTOR 150V 1.2KA 4032
Duomenų lapai: VP4032K122R095.pdf
  • Pranešimas
VP4032K122R095 specifikacijos
Dalies numeris VP4032K122R095 Gamintojas KEMET
apibūdinimas VARISTOR 150V 1.2KA 4032 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 252744 pcs Duomenų lapas VP4032K122R095.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 150V Varistorio įtampa (min) 135V
Varistorio įtampa (maks.) 165V Serija Automotive, AEC-Q200, VP
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Maksimalus DC įtampa 125V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 95V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Energija 11J
Išsamus aprašymas 150V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead Dabartinis - "Surge" 1.2kA