VP3225K401R275
KEMETKEMET
VP3225K401R275 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VP3225K401R275
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 400A 3225
Duomenų lapai: VP3225K401R275.pdf
  • Pranešimas
VP3225K401R275 specifikacijos
Dalies numeris VP3225K401R275 Gamintojas KEMET
apibūdinimas VARISTOR 430V 400A 3225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 252133 pcs Duomenų lapas VP3225K401R275.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija Automotive, AEC-Q200, VP
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai 399-13808-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 350V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 13J
Išsamus aprašymas 430V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead Dabartinis - "Surge" 400A
Talpa @ dažnumas 75pF @ 1kHz