VP3225K101R017
KEMETKEMET
VP3225K101R017 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VP3225K101R017
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas VARISTOR 27V 100A 3225
Duomenų lapai: VP3225K101R017.pdf
  • Pranešimas
VP3225K101R017 specifikacijos
Dalies numeris VP3225K101R017 Gamintojas KEMET
apibūdinimas VARISTOR 27V 100A 3225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 215699 pcs Duomenų lapas VP3225K101R017.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 27V Varistorio įtampa (min) 24.3V
Varistorio įtampa (maks.) 29.7V Serija Automotive, AEC-Q200, VP
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Maksimalus DC įtampa 22V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 17V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Energija 0.90J
Išsamus aprašymas 27V 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead Dabartinis - "Surge" 100A