VG0805S020R014
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VG0805S020R014
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas VARISTOR 25V 100A 0805
Duomenų lapai: VG0805S020R014.pdf
  • Pranešimas
VG0805S020R014 specifikacijos
Dalies numeris VG0805S020R014 Gamintojas KEMET
apibūdinimas VARISTOR 25V 100A 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 969050 pcs Duomenų lapas VG0805S020R014.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 25V Varistorio įtampa (min) 22V
Varistorio įtampa (maks.) 28V Serija Automotive, AEC-Q200, VG
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Maksimalus DC įtampa 18V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 0.10J Išsamus aprašymas 25V 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0805 (2012 Metric)
Dabartinis - "Surge" 100A