T551B827M006AT
KEMETKEMET
T551B827M006AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T551B827M006AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 820UF 6.3V AXIAL
Duomenų lapai: 1.T551B827M006AT.pdf2.T551B827M006AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
23 pcs
  • Pranešimas
T551B827M006AT specifikacijos
Dalies numeris T551B827M006AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 820UF 6.3V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1946 pcs Duomenų lapas 1.T551B827M006AT.pdf2.T551B827M006AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Serija T551 Reitingai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Axial, Can
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 90 mOhm
Išsamus aprašymas 820µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 6.3V Axial, Can 90 mOhm Talpa 820µF