T551B397M015AH
KEMETKEMET
T551B397M015AH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T551B397M015AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 390UF 15V AXIAL
Duomenų lapai: 1.T551B397M015AH.pdf2.T551B397M015AH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
46 pcs
  • Pranešimas
T551B397M015AH specifikacijos
Dalies numeris T551B397M015AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 390UF 15V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2532 pcs Duomenų lapas 1.T551B397M015AH.pdf2.T551B397M015AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 15V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Serija T551 Reitingai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Axial, Can
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 90 mOhm
Išsamus aprašymas 390µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 15V Axial, Can 90 mOhm Talpa 390µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T551B397M015AH4251
T551B397M015AH4251
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 390UF 15V AXIAL