T550B756K075TH
KEMETKEMET
T550B756K075TH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T550B756K075TH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
Duomenų lapai: T550B756K075TH.pdf
  • Pranešimas
T550B756K075TH specifikacijos
Dalies numeris T550B756K075TH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1826 pcs Duomenų lapas T550B756K075TH.pdf
Įtampa - Įvertinta 75V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Serija T550 Reitingai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 110 mOhm Išsamus aprašymas 75µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V Axial 110 mOhm
Talpa 75µF