T550B706M015AH
KEMETKEMET
T550B706M015AH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T550B706M015AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 70UF 15V AXIAL
Duomenų lapai: T550B706M015AH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T550B706M015AH specifikacijos
Dalies numeris T550B706M015AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 70UF 15V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2559 pcs Duomenų lapas T550B706M015AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 15V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Serija T550 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 70µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 15V Axial
Talpa 70µF