T550B506M025AT
KEMETKEMET
T550B506M025AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T550B506M025AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 50UF 25V AXIAL
Duomenų lapai: T550B506M025AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
T550B506M025AT specifikacijos
Dalies numeris T550B506M025AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 50UF 25V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1713 pcs Duomenų lapas T550B506M025AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Serija T550 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 50µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 25V Axial Talpa 50µF
Susiję produktai
T550B506M025AH
T550B506M025AH
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 50UF 25V AXIAL
Sandelyje: 2774 pcs
parsisiųsti: T550B506M025AH.pdf
RFQ
T550B567K010AH4250
T550B567K010AH4250
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 560UF 10V AXIAL
Sandelyje: 2966 pcs
parsisiųsti: T550B567K010AH4250.pdf
RFQ
T550B506M025AT4250
T550B506M025AT4250