T550B476M050AH
KEMETKEMET
T550B476M050AH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T550B476M050AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 47UF 50V AXIAL
Duomenų lapai: T550B476M050AH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T550B476M050AH specifikacijos
Dalies numeris T550B476M050AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 47UF 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3282 pcs Duomenų lapas T550B476M050AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Serija T550 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 399-11267 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 150 mOhm
Išsamus aprašymas 47µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 50V Axial 150 mOhm Talpa 47µF
Susiję produktai
T550B506K025AH
T550B506K025AH
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 50UF 25V AXIAL
Sandelyje: 2840 pcs
parsisiųsti: T550B506K025AH.pdf
RFQ
T550B476M050AT
T550B476M050AT
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 47UF 50V AXIAL
Sandelyje: 1733 pcs
parsisiųsti: T550B476M050AT.pdf
RFQ
T550B476M050AH4251
T550B476M050AH4251