T550B397M015AH
KEMETKEMET
T550B397M015AH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T550B397M015AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 390UF 15V AXIAL
Duomenų lapai: T550B397M015AH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T550B397M015AH specifikacijos
Dalies numeris T550B397M015AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 390UF 15V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3703 pcs Duomenų lapas T550B397M015AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 15V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Serija T550 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 399-11265 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.641" (16.28mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 90 mOhm
Išsamus aprašymas 390µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 15V Axial 90 mOhm Talpa 390µF
Susiję produktai
T550B397M015AT4251
T550B397M015AT4251
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 390UF 15V AXIAL
Sandelyje: 1665 pcs
parsisiųsti: T550B397M015AT4251.pdf
RFQ
T550B397M015AH4251
T550B397M015AH4251
Gamintojai: KEMET