T550B227M008AT
KEMETKEMET
T550B227M008AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T550B227M008AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 220UF 8V AXIAL
Duomenų lapai: T550B227M008AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
T550B227M008AT specifikacijos
Dalies numeris T550B227M008AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 220UF 8V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2222 pcs Duomenų lapas T550B227M008AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 8V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Serija T550 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 220µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 8V Axial Talpa 220µF