T550B127M050AT
KEMETKEMET
T550B127M050AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T550B127M050AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 120UF 50V AXIAL
Duomenų lapai: T550B127M050AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
T550B127M050AT specifikacijos
Dalies numeris T550B127M050AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 120UF 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2260 pcs Duomenų lapas T550B127M050AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Serija T550 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 90 mOhm Išsamus aprašymas 120µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 50V Axial 90 mOhm
Talpa 120µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T550B127M050AT4250
T550B127M050AT4250
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 120UF 50V AXIAL
Sandelyje: 1816 pcs
parsisiųsti: T550B127M050AT4250.pdf
RFQ
T550B127M050AT4251
T550B127M050AT4251
Gamintojai: KEMET