T550B127K040AT
KEMETKEMET
T550B127K040AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T550B127K040AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL
Duomenų lapai: T550B127K040AT.pdf
  • Pranešimas
T550B127K040AT specifikacijos
Dalies numeris T550B127K040AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1885 pcs Duomenų lapas T550B127K040AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 40V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Serija T550 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 120 mOhm
Išsamus aprašymas 120µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 40V Axial 120 mOhm Talpa 120µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T550B127K015AT
T550B127K015AT
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 120UF 15V AXIAL
Sandelyje: 1763 pcs
parsisiųsti: T550B127K015AT.pdf
RFQ
T550B127K040AT4251
T550B127K040AT4251
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL