T543Y477K004ATE005
KEMETKEMET
T543Y477K004ATE005 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T543Y477K004ATE005
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Duomenų lapai: T543Y477K004ATE005.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T543Y477K004ATE005 specifikacijos
Dalies numeris T543Y477K004ATE005 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 470UF 4V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15846 pcs Duomenų lapas T543Y477K004ATE005.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T543 Reitingai COTS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-12246-2
T543Y477K004ATE0057505
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 53 Weeks Gamintojo dydžio kodas Y
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
funkcijos High Reliability ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 5 mOhm @ 100kHz Talpa 470µF