T543X476M035ATE030
KEMETKEMET
T543X476M035ATE030 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T543X476M035ATE030
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 47UF 35V 2917
Duomenų lapai: T543X476M035ATE030.pdf
  • Pranešimas
T543X476M035ATE030 specifikacijos
Dalies numeris T543X476M035ATE030 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 47UF 35V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11775 pcs Duomenų lapas T543X476M035ATE030.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T543 Reitingai COTS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-12244-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos High Reliability ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 30 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 35V 2917 (7343 Metric) 30 mOhm @ 100kHz Talpa 47µF