T543D685M063ATE075
KEMETKEMET
T543D685M063ATE075 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T543D685M063ATE075
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917
Duomenų lapai: T543D685M063ATE075.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T543D685M063ATE075 specifikacijos
Dalies numeris T543D685M063ATE075 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15832 pcs Duomenų lapas T543D685M063ATE075.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T543 Reitingai COTS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
funkcijos High Reliability ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 75 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 6.8µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 63V 2917 (7343 Metric) 75 mOhm @ 100kHz Talpa 6.8µF