T543B107K010ATS150
KEMETKEMET
T543B107K010ATS150 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T543B107K010ATS150
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 100UF 10V 3528
Duomenų lapai: T543B107K010ATS150.pdf
  • Pranešimas
T543B107K010ATS150 specifikacijos
Dalies numeris T543B107K010ATS150 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 100UF 10V 3528 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22696 pcs Duomenų lapas T543B107K010ATS150.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T543 Reitingai COTS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos High Reliability ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 150 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric) 150 mOhm @ 100kHz Talpa 100µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T543B107K010ATE1507280
T543B107K010ATE1507280
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 100UF 10V 3528
Sandelyje: 25945 pcs
parsisiųsti: T543B107K010ATE1507280.pdf
RFQ
T543B107K010ATS1507280
T543B107K010ATS1507280
Gamintojai: KEMET