T541X687M004CT8505
KEMETKEMET
T541X687M004CT8505 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T541X687M004CT8505
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TAN POLYMER COTS SMD 680UF 2
Duomenų lapai: T541X687M004CT8505.pdf
  • Pranešimas
T541X687M004CT8505 specifikacijos
Dalies numeris T541X687M004CT8505 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TAN POLYMER COTS SMD 680UF 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6742 pcs Duomenų lapas T541X687M004CT8505.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T541 Reitingai COTS
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos High Reliability ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 12 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 12 mOhm @ 100kHz Talpa 680µF