T540D477K2R5DH8705
KEMETKEMET
T540D477K2R5DH8705 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T540D477K2R5DH8705
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Duomenų lapai: T540D477K2R5DH8705.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T540D477K2R5DH8705 specifikacijos
Dalies numeris T540D477K2R5DH8705 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6506 pcs Duomenų lapas T540D477K2R5DH8705.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T540 Reitingai COTS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
funkcijos High Reliability ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz Talpa 470µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T540D477M003AH85057610
T540D477M003AH85057610
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 470UF 3V 2917
Sandelyje: 12474 pcs
parsisiųsti: T540D477M003AH85057610.pdf
RFQ
T540D477K2R5DH8705WAFL
T540D477K2R5DH8705WAFL
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917